KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597351
nr 1559 7351
Arne Brodin
(1913-1997), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Hamnmotiv, Herräng". Olja på duk, 37x54 cm, yttermått inklusive ram: 49x66 cm
Arne Brodin, svensk bildkonstnär född 1913, död 1997.
Utrop:
500 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:36:37